Türkiye

Published on Ekim 27th, 2021

0

Ulusal Faşist Perinçek: Bugün AK Parti, Vatan Partisi, MHP hükümette olmadan çözüm mümkün değil

Vatan Partisi lideri Perinçek: Bugün Türkiye AK Parti, Tayyip Erdoğan, Vatan Partisi ve MHP’siz olmaz. Bu üç partinin hükümette olması biricik çözümdür.

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, 10 ülkenin büyükelçilerinin Osman Kavala çağrısıyla başlayan ‘istenmeyen kişi’ krizini değerlendirdi.  

Ulusal Kanal yayınına katılan Perinçek, ABD’nin bir kaos planı olduğunu ve kendilerinin Türkiye’yi bu krizden çıkaracak tek parti olduğunu savundu. 

‘VATAN PARTİSİ SOKAK HAREKETLERİNDE KAOSU GÖĞÜSLEYECEK PARTİ’

Perinçek şöyle konuştu: “Bir kere devrimci parti… Devrim dediğin hangi koşullarda olur? Mevcut sistemin çıkmaza girdiği ve çarkın dönmediği koşullarda. Sizin kaos planına karşı planınız olması lazım. Vatan Partisi ekonomik cephede, siyasi cephede ve diyelim bir takım sokak hareketlerinde bu kaosu göğüsleyecek olan parti. Kaos planını AK Parti göğüsleyemez, MHP de göğüsleyemez. Vatan Partisi de tek göğüsleyemez. Tekrar ediyorum, bu kaos planına göğüsleyecek siyasi partiler düzeyindeki örgütler AK Parti’dir, MHP’dir ve Vatan Partisi’dir. Silahlı güç olarak Türk Silahlı Kuvvetleridir, emniyet gücü olarak Türk polis teşkilatıdır. Ondan sonra ve tabii Türk milletidir.

Bugün Türkiye AK Parti, Tayyip Erdoğan, Vatan Partisi ve MHP’siz olmaz. Bu üç partinin hükümette olması biricik çözümdür.” (Duvar, AD)

Tags: , ,


About the AuthorBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑